CANLI | Fenerbahçe’de Jose Mourinho için basın toplantısı düzenleniyor

Fenerbahçe’nin dün resmi sözleşme imzaladığı dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho için toplantısını düzenleniyor. Mourinho, basın meneusplarının sorularını yanıtlıyor. Canlı aktarıyoruz…

CANLI

12:32 03 Haziran 2024

BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLIYOR

Fenerbahçe ile dün resmi sözleşmeyi imzalayan Jose Mourinho için basın toplantısı düzenleniyor. Portekizli teknik adam basın mensuplarının sorularını yanıtlıyor.

12:30 03 Haziran 2024

‘BU FORMA ARTIK BENİM BEDENİM’

Dün Kadıköy’de düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Jose Mourinho, “Bana büyük bir sorumluluk veriyor. Size söz veriyorum ki şu andan itibaren ben de sizin ailenizdenim. Fenerbahçe forması artık bedenimin bir parçası. Futbol bir tutku ve bu tutkuyu hissedebileceğimiz en iyi yerlerden bir tanesindeyim. Sizler çok büyük bir taraftar grubusunuz. Sizin bir tutkunuz için burada olmayı çok istedim. Şu andan itibaren sizin hayalleriniz, benim hayallerim.” ifadelerini kullandı.

12:29 03 Haziran 2024

DÜN RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Fenerbahçe’nin görüşmelere başladığını duyurduğu dünyaca ünlü Portekizli teknik direktör Jose Mourinho dün İstanbul’a geldi. Jose Mourinho için Kadıköy’de taraftara açık imza töreni düzenlendi.

Canlı Anlatım Özeti

  • BASIN MENSUPLARININ SORULARINI YANITLIYOR
  • ‘BU FORMA ARTIK BENİM BEDENİM’
  • DÜN RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALADI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir